.

.

Со попуст
Еџиубас Екстра Кратки Овални Совети За Нокти Цврст Лепак За Нокти

Еџиубас Екстра Кратки Овални Совети За Нокти Цврст Лепак За Нокти

DEN 364.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

ПРЕД-БИВОЛСКИ ДОЛГОТРАЕН ДИЗАЈН-со целосна мат текстура, кратките совети за нокти На shortиубас имаат посилна адхезија, подобро прицврстување на вашите природни нокти Овој целосен капак совети за нокти може совршено да одговара на вашите нокти, од слободниот раб до кутикулата. Со правилни начини и соодветна грижа, може да трае до 4 недели. ВРВНА ТЕКСТУРА НА МЕК ГЕЛ-врвовите за нокти Од гелjиубас се изработени од висококвалитетен мек гел материјал, наместо традиционалниот евтин материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Тоа значи потенки, податливи и поприродни. Без разлика како извртувате, тоа ќе се врати во првобитната форма за неколку секунди. Дизајнот без набори, исто така, ја прави бојата порамномерно, полесно ДА ГО НАПРАВИТЕ вашиот идеален ефект на уметност на ноктите. ДОЛГОТРАЕН ГЕЛ ЗА НОКТИ 30+ ДЕНА : тој е во цврста состојба што не тече и е погоден и за рамен кревет за нокти/кревет за нокти со кривина. Со силна лепливост, и врвовите на ноктите и притискањето на ноктите се цврсти и лесно се вклопуваат, нема лесно да се олупат и да траат 30+ Дена. СУПЕР ЛЕСНО КОРИСТЕЊЕ : лепилото за нокти Ejiubas gel x е дизајн на цевки ви овозможува лесно да се исцедите по потреба без да трошите.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33 -170 %

Микрофибер Кожа Големина : 6, 2х6, 2ин / 16х16см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 2.67 -170 %

Почетна Компоненти Бренд Ова Е Почетна Компоненти бренд замена дел, А не оем производ Сите споменувања �

DEN 1568.00 -170 %

ЛЕСНА ЗА НОСЕЊЕ : оваа торба за шминка може да ја собере вашата дневна козметика и е лесна за носење него�

DEN 112.00 -170 %

Сите наши знамиња од 12х18 инчи се поставени на дрвен стап од 24 инчи со златен пластичен копје Знамето е на

DEN 399.84 -170 %

Elegant Design : Ln JPan matte ceramic white wax warmer body handcrafted hollowout in WaterDrop pattern, beautiful applys to any modern home, hotel or variospecial occasions, aromatherapy, p

DEN 3.33 -170 %

Водоотпорен Материјал овој патнички електронски организатор е изработен ОД 900Д шифрирана Оксфордска т

DEN 1.00 -170 %

?[Пакетот Вклучува] ќе добиете 12 различни големини лажни нокти уметност 24 парчиња комплет, 24 парчиња леп�

DEN 2.67 -170 %

Плутонска фреквенција Следење на следење со сигурна испорака Направено од високо квалитетен алуминиум

DEN 0.67 -170 %

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

DEN 3.00 -170 %

Ова значи дека спречувате празнини во учењето од првиот ден кога предавате Со Абека до последниот Работ

DEN 3648.80 -170 %

Материјал : метал + стакло Вовед во функција : основно позиционирање, страничен агол на отклонување, пози

DEN 59.52 -170 %

Јануари 2022 ГодинаДекември 2022 Ден Планер Со 12 Месеци Дневни И Месечни Страници За Лесно Планирање Во Тек�

DEN 1.00 -170 %

30инчен аспиратор за опсег под кабинет : Вметнување уредно под орманите за да понуди целосно решение за в

DEN 6604.80 -170 %

Силиконски Челичен Мотор, Изработен од Силиконски Челичен Лим, Чиста Бакарна Жица Ликвидација, Електро�

DEN 0.67 -170 %

Димензија : 35€7€2 СМ), може да собере 3 кратки кармини Материјал : Изработен Од вештачка микрофибер кожа з

DEN 1.00 -170 %

Стандардна конструкција на двојни wallидови Надворешно изработено од благ челик уредно емајл обоена или

DEN 1.33 -170 %

Можете да ги опуштите мускулите и телото со овој валјак за пена со едноставен метод на употреба Дизајн с

DEN 1.67 -170 %

●Брзо и стабилно спарување на безжични слушалки● : спарување во еден чекор, 2 слушалки од кутијата за по

DEN 114.08 -170 %

Дизајниран Да Одговара : LG Stylo 5 X / LG Stylo 5 / LG Stylo 5+ Плус / LG Stylo 5 V Поддржува Чи Безжично Полнење Лесен Прис

DEN 111.84 -170 %

Термички ќебиња за итни случаи ќебе за итни случаи, вселенско ќебе, термичко ќебе, ќебе, ќебе за опстано�

DEN 1359.84 -170 %

17ft Црвениот 1 / 0 Мерач CCA Моќ Жица 3ft Црна 1 / 0 Мерач CCA Земјата Жица 6ft Црвена 4 Мерач CCA Моќ Жица...

DEN 4525.92 -170 %

Погодни и прифатливи опции за тела на вратата Завршете ги координатите лесно со водовод и осветлување...

DEN 1.33 -170 %

Лесен за употреба : Без разлика дали сте почетник или експерт за шминка, овој карач за трепки е неверојат

DEN 574.40 -170 %

Име на производот : силиконска цевка; Материјал : силикон; Боја : проucирна Големина : 8 x 10mm / 0,4 "x0.5" (id*OD); Теж�

DEN 1600.00 -170 %

Лесно е да се исфрли пепелта и супер лесен за чистење Лесно е да се исфрли пепелта и супер лесен за чисте�

DEN 478.72 -170 %

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2672.00 -170 %

Исклучителна лабачка ткаенина, мека светлина, естетска визија и отпорност на висока температура, ткаен�

DEN 1.67 -170 %

Релеи способност против пречки, стабилни перформанси Широко се користи за сите мцу контрола, индустрис�

DEN 1.00 -170 %

Погоден за сите видови браници на автомобили Поправете ги вдлабнатините на автомобилот и дајте му нов и

DEN 0.33 -170 %

Ладилникот доаѓа со стабилна структура, одлични перформанси и долг работен век Со точна обработка, кои �

DEN 143.84 -170 %

✿ 【Брз превоз】 Изработено во САД или увезени Стандард испорака : 714 дена / забрзана испорака : 35 дена...

DEN 3614.08 -170 %

●Класификација и складирање : Картичките со клучни броеви може Да се пополнат по своја волја според ваш

DEN 2.67 -170 %

Неверојатна кутија за накит! Оваа кутија за накит е многу практична Решетката за складирање накит помаг