.

.

Со попуст
Призмпартс Облека Торба За Прашина-Транспарентен Водоотпорен Капут Костум За Прашина-Висечка Торба За Облека Што Може Да Се Пере-Капак за Прашина од облека 60 * 120см

Призмпартс Облека Торба За Прашина-Транспарентен Водоотпорен Капут Костум За Прашина-Висечка Торба За Облека Што Може Да Се Пере-Капак

DEN 776.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

●Проѕирната обвивка за прашина за облека ја прави гардеробата освежувачка, заштедува простор и ја прави облеката да виси вертикално и широко и стилски ①Материјалот ева материјал, цврст и издржлив, замрзнат може да биде перспективен дизајн, водоотпорен и отпорен на влага, може да се исчисти, избрише, издржлив е подобар. ●Големина●Средна големина 60*80см, се препорачува да се чува облека во рамките на 70см, како што се кратки јакни/детски врвови, итн.; Големи 60 * 100см, се препорачува да се чува облека во рамките на 90см, како што се костуми/кошули, итн.; Екстра големи 60 * 120см, се препорачува да се чува облека во рамките на 110см, како што се палта/здолништа, итн.; Се препорачува големината на облеката да биде 10 см помала од големината на капакот за прашина . €Карактеристики}Кажете збогум на неуредноста и лесно решете го проблемот со неуредна облека; Отпорен на Прашина и отпорен на влага, уреден и хигиенски; Транспарентна и видлива, мемориска облека на прв поглед. ●Различни избори ● Транспарентна верзија, проѕирна верзија, затворена верзија на дното на патентот, без модел на отворање на дното на патентот, финиот раб, заоблените агли се премногу мазни, може да се користат постојано, да се мијат како нови.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер...

DEN 2.33

Одлична сообразност со неправилни површини Се користи за апликации со висока температура...

DEN 2.33

Тежина : 220гр; Содржина На Пакетот : 12 х Закачалка За Кука Име На Производот : Закачалка За Кука; Материјал

DEN 0.67

Земја На Производство : КИНА; Материјал : 304 Нерѓосувачки Челик; Нето Тежина : 38гр Содржина На Пакетот : 15 п

DEN 2.00

пластика+метал Издржливи покер со цврста рачка и елегантен дизајн Овој удар со фолија е практична алатк

DEN 0.33

51% најлон, 45% вискоза, 4% спандекс Затворање на копчињата Женски пешачки шорцеви суво вклопуваат атлетски

DEN 1153.60

БРИШАЧ за ОТСТРАНУВАЊЕ КУТИКУЛИ ; Усвојтеonomономски дизајн, лесен за употреба, овој брадавица За Кутикул

DEN 2.33

Компатибилен само со 16инчниот М1 што им овозможува на корисниците да поврзат до 4 надворешни монитори со

DEN 255.84

【Нова верзија на растителни уреди за наводнување】 : За разлика од другите верзии, ние користиме торби з

DEN 10671.84

Врзување Поткопа Филипс Произведени ЗА ASME B18 3 & SAE J82 спецификации Челик Цинк Позлатени Прицврстувач за д

DEN 2.33

54% Рециклиран полиестер, 46% полиестер Затворање на копчето Машинско Перење Влага Фитил Дише Дилерот 5 Џе�

DEN 3344.00

Материјал : Стерлинг Сребро Фонтана ОД ТОУЛ имот стерлинг сребрена 4парче поставување место...

DEN 0.33

●Материјал за храна, Безбеден И Безбеден Q кутија За Ручек за деца е изработена од пп материјали безбедн

DEN 101.12

1 PCS 10x22cm 10 X22 CM DIY Bakelite Плоча Хартија Прототип Пхб Универзална Експеримент Матрица Еднострани Одбор Специ

DEN 0.67

Вашето купување ќе им помогне на жртвите од неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дон

DEN 1.67

Докажана ОВЖС 456 Во Согласност Со 60000 Часовна Сигурност Високо Квалитетен Метализиран Полипропиленски

DEN 0.33

●Материјал} нашата кадифена чанта за шминка е изработена од мека кадифена ткаенина, лесна е и удобна, ко

DEN 319.84

Вредност и Заштеди – мега пакет од 500 чаши вистинска вредност и заштеда Топло и Ладно овие висококвали�

DEN 3.00

400мл полипропиленска чаша за употреба Со Бренсон Бренсонични Ултразвучни Средства за Чистење (се прода�

DEN 1.67

Заменува сите стилови на тоалет седиште и капакот браници Прицврстува на тоалетното седиште со издржли

DEN 0.33

1 100% Оригиналниот Сосема Нов Лаптоп Замена Сад Тастатура Делови [Компатибилен Модел] За Леново Think Pad P51 P71

DEN 2.67

80% полиестер + 20% спандекс Големина : 13,4"х27, 6" х28, 3 " / 34 х 70 х 72 см; Печатење На цело лице; Одговара на повеќе�

DEN 2.67

Цврста Конструкција : компактниот статив за глава на тавата е изграден со лесен алуминиум и е идеален за

DEN 577.28

Алуминиум, Полипропилен Големина : 1,2 х 17,3 инчи (31 х 4 Врска : средство За чистење шишиња викан производ, цу

DEN 1.33

Алатките со цврст карбид нудат долг век на траење на алатот и побрзи брзини на сечење од другите подлоги

DEN 0.33

полиестер Произведено во САД Или Увезено Материјал : оваа смешна божиќна капа е изработена од полиестер

DEN 343.84

? [Димензии] 10 инчи х 2,5 инчи 5 Микрони Густина На Градиент, Повеќеслојни, Топени Касети За Филтрирање На Т

DEN 1510.40

Висококвалитетни материјали : Издржлива Оксфордска ткаенина и одлична изолација вградената постава од

DEN 672.00

КОНЕЧНО! ЛЕСНО СЕЧЕЊЕ НОКТИ СО ЕДНА РАКАДизајнирано да се користи само со една рака, особено за луѓе со п

DEN 4159.84

Големина : 14инчен / 36см широк, 70инчен / 178см висок тежина : 9,8 кг / 21,56 фунти, Светилки : 1 х 60В сијалица Со осно

DEN 1587.20

♚ Пакетот Вклучува : Комплетот вклучува 120 парчиња 3, 2х6, 4мм поп навртки за ваша употреба Тие се добро спа

DEN 2.00

Донесува духовност и исполнување во вашиот живот, давајќи ви сила, инспирација и вистинско чувство за м�

DEN 464.80

Ве молиме, осигурајте се дека и моделот и бројот на делот од батеријата се совпаѓаат со вашиот уред пред