.

.

Со попуст
Гармин Феникс 7 Сафир Соларни, авантура паметен часовник, Со Соларни Полнење &засилувач; ХРМ-Про, Премиум Срцевиот Rateам Монитор Градите Лента, Податоци Во Реално Вре

Гармин Феникс 7 Сафир Соларни, авантура паметен часовник, Со Соларни Полнење &засилувач; ХРМ-Про, Премиум Срцевиот Rateам Монитор Градите

DEN 15999.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Производ 1 : Долготраен МУЛТИСПОРТСКИ гпс часовник со Соларна енергија со Сафирна леќа отпорна на Гребење и секогаш на 1,3" дисплејот ја користи сончевата енергија за да го продолжи траењето на батеријата Производ 1 : перформанси На Батеријата : во режим на паметен часовник, до 18 дена додека сте во затворени простории или до 22 дена со соларно полнење во 3 часа директна сончева светлина (50.000 лукс) дневно; ВО ГПС режим, до 57 часа во затворени простории или до 73 часа со соларно полнење континуирано на директна сончева светлина (50. Производ 1 : однесете го вашиот тренинг на следното ниво со издржливост и следење на издржливоста во реално време, статус на обука, напредни метрики за изведба и 30+ вградени спортски апликации. Производ 1 : Добијте 24/7 следење на здравјето и здравјето со отчукувањата на срцето базирани на зглоб, Пулсен Вол (не е достапен во сите земји), стрес и подобрено следење на спиењето (овој уред е наменет да даде проценка на вашата активност и метрика; тоа не е медицински уред). Производ 2 : Премиум ремен за отчукувањата на срцето пренесува податоци за отчукувањата на срцето во реално време преку мравка технологија и Bluetooth технологија Со Ниска Енергија за комуникација со garmin уреди, компатибилна фитнес опрема и апликации за обука преку интернет, како Што Е Zwift. Производ 2 : Доловува динамика на трчање, како што се вертикална осцилација, време на контакт со земја, должина на чекор, вертикален сооднос и многу повеќе. Производ 2 : Чува податоци за отчукувањата на срцето за време на пливање или други активности надвор од опсегот На вашиот часовник Гармин, а потоа автоматски испраќа податоци до часовникот кога ќе заврши активноста. Производ 2 : Чува чекори, калории, минути со интензитет и отчукувањата на срцето, а потоа се синхронизира со вашиот компатибилен гармин гледајте кога сте во опсег. Гармин феникс 7 Сафир Соларен, авантуристички паметен часовник, Со Можности За Соларно Полнење, солиден надворешен часовник СО ГПС, екран на допир, велнес карактеристики, минерална сина ДЛЦ титаниумска бела лента има 7 дена во неделата. И fwnix® 7 Sapphire Solar MULTISPORT GPS watch е изграден за да оди силно за сите нив. Одликувајќи се со 1.3 " дисплеј и Моќност отпорна На Гребење sapphire ex соларна леќа за полнење, има траење на батеријата за да ги одржи вашите атлетски и надворешни предизвици. Користете доверливи контроли на копчињата или новиот интерфејс на екранот на допир за пристап до селекциите. Добијте увид во перформансите и метрика што ви помагаат да управувате со вашиот напор и да изградите издржливост. Оптимизирајте го закрепнувањето со 24/7 следење на здравјето и здравјето на отчукувањата на срцето, дишењето, стресот, спиењето и многу повеќе (овој уред е наменет да даде проценка на вашата активност и метрика; тоа не е медицински уред).

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 287.84

кадифен Направени во САД или увезени Големина шише со топла вода 10 "долги, 4" широки, 1 L капацитет Материј

DEN 2.33

Пополнување на единечно влакно со еден сет на заби околу обемот за апликации каде што еден ланец може да

DEN 223.04

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

DEN 912.00

Тркалезна Лента 12,5"Д х 3,75"Ч Железо / Дрвокарактеристики Кафеава Големина на производот : 12,5"Л х 12,5"В х 3,75" �

DEN 3.33

Компатибилни модели : Андроид Еден С6 С6КЦ (зимски модел 2019) Материјали : стп кожа, поликарбонат Структура

DEN 383.84

Производ 1 : ИЗДРЖЛИВ, ОТПОРЕН НА ТОПЛИНА СИЛИКОН Кујнската Помош Ребрести Меки силиконски белезници се

DEN 228.48

Ремените се оценети со точна дебелина и број на сврзувачки елементи, за разлика од лентите со фабрики Зг

DEN 3.00

Елегантното и стилско коктел стакло е разноврсно, многу погодно за родендени, свадби, забави, банкети ит

DEN 507.20

Изработено Од Висококвалитетно Еколошко Стп Отпорно На Абење, Давајќи Му Целосна Заштита На Вашиот Воз�

DEN 2.00

Екстра дебели ѕидови ги штитат предметите складирани внатре и осигуруваат дека случајот ќе биде "самос�

DEN 769.76

Блокирајте ги несаканите звуци Со Технологија За Активно Поништување На Бучавата Долготрајно слушање �

DEN 3.33

[Користете] користени радио бранови од антена до ТВ Карактеристики : Поддржува емитување 4 K и 8 K (3,2 GHz)...

DEN 0.33

Спецификации : Стапки на мешање : 1 : 1, волумен : 400мл, кертриџ Вкупна големина : 90 x 44 x 220mm / 3,54 x 1,73 x 8,66инчи (L*

DEN 319.84

керамика Доволно издржлив за секојдневна декоративна употреба Овој централен дел на плочата доаѓа со д

DEN 2.00

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 1057.60

[Што можете да го добиете] ќе добиете 1 x 1 / 4 инчен трескав рутер бит, висина на сечење во 1 / 4 " Димензионал�

DEN 1568.00

Микрофибер Кожа Големина : 8х8ин / 20, 5х20, 5см Материјал : Микрофибер кожа и 300 Dpvc, лесно се чисти, само треба �

DEN 383.84

Материјал : Изработен Од Мека Водоотпорна Стп Кожа, Со Меко Чувство Оваа Козметичка Кеса Има Висококвал�

DEN 7308.00

Ултра ефикасен LED и оптички дизајн Заменува светла од 175 W MH.000 часовен живот заснован на тестови LM80...

DEN 1.33

Модули Modules Description : сосема нов и висок квалитет 5 V 16канален реле за интерфејс, и на секој му треба 1525m A, ст

DEN 2.33

Изработени од бела керамика со завршна обработка со висок сјај Слика отпечатена од двете страни Висина

DEN 1.67

Овој Сертифициран Реновиран производ е реновиран според фабричките спецификации, покажува ограничено

DEN 233.44

6,6 стапала, и доаѓа со уште 2 конектори за да одговараат на вашите звучници Компатибилен со Braven BRVX, BRVX, BRVXGW

DEN 159.84

12 парче пакет чисти тавански клипови со Sкука (вклучува 6 клипови и 6 куки) кои лесно се инсталираат на пат

DEN 0.67

【Type l】 обрач со голем дијаметар, погоден за 3,5 'или поширок кревет Ве молиме, изберете го точниот тип на м

DEN 289.60

Дел# : 0003565 Како Да Купите Опрема За Вежбање Делови За Замена : Лоцирајте Го Името И Моделот На Вашиот Моде

DEN 3.00

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

DEN 108.80

Spa 1382 BVL клин Vпојас 1089SPA 1382 BVL AMETIRC (R) Број на дел 12,7 мм горната ширина Висина од 10 мм Spa 1382 BVL клин Vпојас 1089SPA

DEN 1240.00

Ова е О Се вклопува во разни модели на бренд Fisher / Paykel ОЕМ Дел 524135p Земја на потекло : Соединетите држави О�

DEN 799.84

€ 25 X ПОВИСОК ЗАШТИТНИК НА ТЕЛЕФОНОТ ОТПОРЕН НА КАПКИОбезбедете го вашиот најнов i Phone 13 со напреден designе

DEN 1.67

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и диз

DEN 3.00

♥ големина : (должина x ширина x висина) 50x9x50cm; 80x9x80cm ♥ Употреба на висококвалитетни материјали со цврсто �

DEN 2.33

Совршено се вклопува само со површинска книга / книга2 15inch Направено од издржлив 3М материјал Отстранет

DEN 929.60

Дебели пластични мултивисечки закачалки, висококвалитетен пп материјал, дебели и дебели, можат да виса�

DEN 1517.76

ЗАМЕНА ЗА МАЛИБУ ГОДИНА 2011 НАЗАД ДО СВЕТЛИНАТА Единица по продажба : 10 ЗАМЕНА ЗА МАЛИБУ ГОДИНА 2011 НАЗАД Д

DEN 2360.32

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 9 Спојување Создаден 2 Дијаметар : 10мм Должина На Спојување : 30 Спојување Над

DEN 1048.00

Големина : 22х10 см / 8, 6х3, 9 инчи, дебелина 1,2 см / 0,5 инчи Материјал : пвц огледало панел, ПДФ средна густина ф�

DEN 7228.00

Сличните инсерти се користат за зајакнување и поправка на прислушувани дупки во меки метали Тие се кара

DEN 1.67

【Применливи модели】 : i Phone 13 / 13 Pro / 13 Pro Max 。 【Моден дизајн】 Интересни и шик модели што го прават вашиот �

DEN 2.00

Оригинални фабрички делови / директна замена на OEM Направено во САД Нежолти, УВ стабилна / боја Влијание �

DEN 195.04

АПСОРПЦИЈА НА ВЛАГАВие и вашите гости можете да се разладите и да бидете без грижи за ознаката на прстен

DEN 3.33

Внатрешното полнење е мек ватиран памук, обезбедувајќи ви удобна средина за спиење Оваа маска за очи за

DEN 2.67

Изработен од материјал од ковано железо, тродимензионалниот ефект е силен, а рачно обоената боја е свет�