.

.

Со попуст
А АДВИТС 150 Пакет 20х67х1, 0мм Термички Спроводливи Силиконски Влошки со 6,0 W/mk Топлинска Спроводливост, Мека Безбедна Едноставна За Аплицирање ЗА SSD ПРОЦЕСОР ГРАФИЧКИ ?

А АДВИТС 150 Пакет 20х67х1, 0мм Термички Спроводливи Силиконски Влошки со 6,0 W/mk Топлинска Спроводливост, Мека Безбедна Едноставна За

DEN 1055.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Одлична топлинска спроводливост : Изработена од термички силика гел со топлинска спроводливост од 6,0 W/Mk Голема безбедност и стабилност : електричната изолација,во -40 ● -200 ● нема да се стопи.Отпорен на абење, антистатички, отпорен на пожар,тампон,без токсичен,без мирис,без корозија,без стимулација, без оштетување на металните материјали. Одговара За контролна табла,мотор,електроника,автомеханика,компјутерски домаќин,лаптоп,ДВД,VCD,КАПАК,Сет-топ кутија, LED IC SMD DIP и сите модули за ладење. Спакувани со 150 термички влошки, по една големина,секоја со 150 парчиња : 20х67х1, 0мм.Лесен за инсталирање,можете да изберете најсоодветна дебелина и да ги исечете потребните големини.Одлична замена за традиционалната паста за маснотии со соединение за ладилник. А АДВИТС 150 Пакет Топлински Спроводливи Силиконски Влошки со топлинска Спроводливост од 6,0 W/mk Овие топлински спроводливи силиконски влошки се специјално дизајнирани за пренос на топлина низ јазот,ефикасно пренесувајќи ја топлината на компонентата што создава топлина во ладилникот и има својства на топлинска изолација,а производот исто така има вискозност,а апликацијата е безбедна И едноставна Лесна Инсталација 1.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 2.33

Направени во САД и увезени Најдобри фармерки за Curvy Women Boy Boy Boy Mirts Boho врвови зелена блуза брод вратот на в

DEN 5745.60

Дигитален лцд дисплеј : ЛЦД прикажува статистички отчитувања на податоците за трчање и обука, како што с

DEN 3267.04

Традиционално безвременски мазни, едноставни дизајни Архитектонски детално со геометриски форми што н

DEN 223.84

Печат за правење картички, белешка за книги, украси за домови и други занаети со печат Поставете го печа�

DEN 3.33

Ако доаѓа посебна пригода и сакате да снимате секој момент, одвојте време да ја подготвите и наполните б

DEN 318.08

115 '(стапало) Рекламирање Супер Swooper Flag Направено од суперплетен полиестер од 140 килограми Изграден за да

DEN 998.40

Лесно за чистење Може да спречи цигарите да паднат во пепел или на масата Пеперката е доволно голема за �

DEN 2817.92

Електричен острилка за моливи што може да се управува со рака Острино тапи пенкало за околу 5 секунди и н

DEN 1.33

Овој сегмент тркало за мелење користи дијамант како абразивен за добар ефект на мелење Широко се корист

DEN 2.67

Полуформални фустани за жени дозвола за продажба Направени во САД и увезени 712 дена испорака Почитувана

DEN 1542.40

DB9 RS232 MALE TO RJ45 адаптер за интерфејс TCP / IP мрежен интерфејс со конверзија на DoualWay, со функција на сериска п

DEN 457.44

100% полиестер Повлечете го затворањето Овие машки обични џемпери се спротивставуваат на одржување на то

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Само украсна употреба Дијаметар

DEN 1.00

95% полиестер, 5% спандекс Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината сп

DEN 228.80

5 инчен HD дисплеј Плус 13,1 Mp Камера и 5mp Предна Камера 1080p HD репродукција на видео Отклучен единствен СИМ, 8g

DEN 1.00

Компактна и сигурна Flers EDC AAA е изработена од високо ниво на алуминиум, само 61,5 mm во должина и 14мм во дијам

DEN 3.00

Завршување на очите и нефликер : LED подни ламби се карактеризираат со 42 многу светли LED светилки 500 лумени

DEN 2.33

Иновативно решение за клучеви за автомобили Добијте го нашиот комплет за резервни клучеви и имајте го �

DEN 3.33

Земја На Производство : КИНА; Материјал : Пластика, Електронски Делови, Метал; Нето Тежина : 20гр Содржина �

DEN 0.33

Внимателно проверено од акредитирана лабораторија за да се исполнат стандардите за безбедност Трајно �

DEN 0.33

Материјал : слама Големина : околу 23Х16Х7СМ / 9 Апликации : складирање на работна површина, складирање обле�

DEN 105.60

Овој адаптер е направен да има високо квалитетно филтрирање за да ја заштити вашата инвестиција Ги испо

DEN 1059.20

Најатрактивниот белег на овие четки за шминка се нивните сјајни рачки Изработено е од трајна пластика с

DEN 147.20

Точност на чекор : ± 5%(синхронизирање, без оптоварување) Пораст на температурата : 80 ℃ Макс Температура н

DEN 415.84

Големина : Големина на налепница на браник : 25,4 см x 7,6 см / 10 инчи x 3 инчи, има 0,2 см / 0,1 инчен бел раб околу

DEN 2.33

Ова е AC wallид и DC автомобил два во еден надворешен полнач за батерии; Не работи како адаптер за AC, кабел за

DEN 2.00

Излез : 30Л / 34 мин; Моќност : 2200w; Опремен со автоматска заштита со висока струја, лежиштето прифаќа тифрон�

DEN 0.67

【Креативен тавански вентилатор 2 во 1 дизајн】 Овој вентилатор со низок профил со светлина го одржува ва

DEN 2.67

Лесно и брзо нагоре и преклопете надолу Пренослив и лесен, доаѓа во торба за носење Мултифункционален, с

DEN 239.84

Tcp Глобален Бренд 8 " Кука И Јамка 100% Волна Тампон РампаЕднострано Сечење И Полирање Рампа Биволска оксид

DEN 0.33

Големина во голема, со изобилство на простор за сетот за стартување на аудио стартерот Toniebox, слушалки и �

DEN 1327.84

Направено по нарачка во Англија Касети за аудио техника со врвен квалитет, чист богат, топол звук...

DEN 2.33

【Кул и безбеден】 : Вентиларот на вратот со батерија со висок капацитет, без топлина, полнење може целос�

DEN 0.67

[Карактеристики] Нашите куки за завртки за бања се Rustreof, еднократно, изолирано, водоотпорно, густо и долг

DEN 0.67

Светло на патеката со моќност од 9 Wattage Power со 3000k топло бело, триак затемнето од функција од 10100% Секогаш м

DEN 335.84

【Уникатен дизајн на изглед】 Симпатична големина на надувување на диносаурусот е 6ft, облечена во убава �

DEN 120.00

Фигурини за богатство на Фенгшуи : Декорација на модели, може да се постави насекаде во живата атмосфера

DEN 42.72

Денешни зделки на 715 дена испорака ♥ Материјал за дишење : женски летни обични врвови се изработени со л�