.

.

Со попуст
Паркер ХАНИФИН 170ЦА-4-4-Пк10 Женска Компресија На Лактот-Усогласување На Фитинг, Фалсификуван Месинг, 1/4 Компресија Цевка х 1/4 Машка Нишка

Паркер ХАНИФИН 170ЦА-4-4-Пк10 Женска Компресија На Лактот-Усогласување На Фитинг, Фалсификуван Месинг, 1/4 Компресија Цевка х 1/4 Машка

DEN 882.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сите месинг изградба Повисоки работни притисоци наспроти стандардно монтирање на компресија. Тела заменливи со стандардни тела за компресија. Еден клуч се сврти од прст цврсто за склопување за сите големини. Производот е женски компрес на лактот-усогласување на фитинг, фалсификуван Месинг, 1/4 инчен компресија цевка х 1/4 инчен машки конец. Се одликува со целата конструкција Од Месинг, заробен ракав, повисоки работни притисоци наспроти стандардното монтирање на компресија, тела заменливи со стандардни тела за компресија, еден клуч се врти од прстот цврсто за склопување за сите големини.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 3.00

Ве молиме, исчистете го пред и по употреба, цврста направена средна големина дизајнирана за почетници М�

DEN 3.33

Филмот против сјај (мат) инженерски за да се намали сјајот и отпечатоците од прсти Направено од висококв

DEN 0.67

Печатено со шик и прекрасна шема, презентирајте многу модерен и шармантен изглед Истегнување, лесен за �

DEN 2.00

Jerseyерси, полиестер Официјално лиценциран производ Везено лого на тимот на предниот дел Име и број на пе

DEN 398.40

Оксфордска крпа, сунѓер Material Материјал за торба со период : Оксфордска ткаенина, сунѓер Материјалот е си

DEN 3.00

✅ Екстра брзо со големо задржување 0,3 секунди време на сушење што е приближно до инстант поставка Овој �

DEN 89.44

1 / 2 вати Подлога за ретардант на пламен Скокни 21 мерачи води (0,028 инчи, 0,70 мм) совршени за лепчиња без леме

DEN 5815.52

Двоен затегнат кожена дланка Зашиена со супер силна, отпорна на топлина Kevlar Thread Безбедносна манжетна за

DEN 780.80

Ознака за заклучување, полиестер, заклучен не работи, 5 3 / 4 во x 3 во, 1 еа оваа листа е за e Ознака за заклучу

DEN 557.44

Релето за старт на компресорот Frigidaire е оригинален OEM (производител на оригинална опрема) дизајниран и ин

DEN 1558.40

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

DEN 441.44

Трајни и силни Нашето шише со вода од не'рѓосувачки челик од 20 унци е совршено за сите видови на активно�

DEN 790.40

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 63.84

Големина : 3 " Американски направен производ Водоотпорен винил отпорен на отворено Одлично за телефони, �

DEN 803.20

100% полиестер Големината работи мала, препорачајте 1 ~ 2 големина нагоре 【Испорака】 Стандард : 714 дена; За�

DEN 0.33

? ? ? Вградена функција за повик поддржана од микрофон Micro USB порта за брзо полнење голем капацитет на бат

DEN 2.00

l Топло и доказ за вода : Носејќи скијачки ракавици Weluvfit, можете да ги покажете своите вештини оваа зима Н

DEN 2517.28

Тимот поврзан со фабрички тим SC102 Race Truck 1 / 10 Elec OffRoad Тимот поврзан со фабрички тим SC10.2 Race Truck 1 / 10 Elec OffRoad Ул�

DEN 153.60

Влезен напон со широк свет 100240 VAC 50 / 60 Hz OVP, OCP, SCP заштита (OVP : Заштита на излез на напон OCP : Над струја за за�

DEN 719.84

Комплетирајте со завртки за фиксирање и стражар на игла Дополнет дизајн, но одговара на гроздобер грамо

DEN 1.67

Индустриски прекинувачи / прекинувачи за вклучување Индустриски прекинувачи / прекинувачи за префрлу�

DEN 223.84

★ Се користи како инструмент : тој не е само калкулатор, туку и инструмент; Можете да репродуцирате толк�

DEN 902.40

✅material : Алуминиумска легура со рамни мијалници, без 'рѓа, отпорност на корозија, висока цврстина, без заг

DEN 2.33

Кликнете на "Прилагодете сега" и прилагодете го овој Божиќен украс со текстот по ваш избор Оваа графика �

DEN 0.33

Запознајте го Арнолд во потрага по додаток за бања што не е само удобен коњ, туку ќе ги задржи вашите раб

DEN 1119.84

Универзалниот носител на резервни гуми за резервни гуми одговара на секое возило со приемник од 2 инчи З

DEN 318.24

? Kodak Mini Shot / Printomatic Camera / Mini 2 HD печатач, кредитни картички, картички за имиња и така натаму [Големина на џ�

DEN 127.20

Леотард е изработен од полиестер и чипка материјал, миење на рацете Табела со големина значи опсег на во

DEN 639.84

Организатор за складирање на пластични контејнери Организатор на фустани : Мулти Употреба : Канцеларис�

DEN 0.67

На ткаенини, фино изработка Дебела и издржлива, и антискалинг изолација на топлина Внатрешните и надвор

DEN 203.36

[1000 решетки Тоа е електро обложено, така што нема да се распадне, да се распаѓа или да се распаѓа за време

DEN 2.00

(LiIon, 14 Компатибилна батерија за замена од Synergy Digital Направени со висококвалитетни јапонски клетки 100% ком

DEN 383.20

Продаден како 100 / кутија Супериорна удобност и навистина индивидуална вклопување Усогласена со матери�

DEN 1558.40

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

DEN 481.76

Големината на налепницата е 16 x 14,4 инчи Технологија за печатење на латекс Внатрешна и надворешна употре�

DEN 1545.60

Плевелка Ештрај злато 1 парче Плевелка Ештрај злато 1 парче Метална пепел од плевел Металните пепелници

DEN 2.67

Направено во САД Одличен приказ на алатката Refridgerator или која било метална површина 8 "На најдолгата стра�

DEN 0.33

Опис на материјалот : 100% чиста памучна нишка ткаат ситници за топли садови, во споредба со силиконски ду�

DEN 848.00

Пространа главен оддел, врвот на размавта со двојно затворање на токи на странично ослободување, затвор

DEN 1.00

Пакет од 36 огромни фото рамка и симпатична забава Photobooth реквизити : Сакате да се забавувате новогодишна�