.

.

Со попуст
Тефен Најлон 66 Црево Фитинг, Вај, Сина, 6 мм Црево ПРОЕКТ

Тефен Најлон 66 Црево Фитинг, Вај, Сина, 6 мм Црево ПРОЕКТ

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Вај со три отвори за поврзување и разгранување на три цевки или цевки Фитингот се поврзува со пластични, гумени или меки пвц црева на секој крај. Најлон за јачина, флексибилност и отпорност на дробење. Работен притисок до 200 пси. Работен температурен опсег Од -4 до 230 Степени Ф. фитингот на цревото тефен 66 вај е направен од најлон и има конектори за црево. Ова вај фитинг Е Во Форма На Y и поврзува три цевки преку главното возење и две линии на гранки што се делат под агол од 45 степени. Се поврзува со пластични, гумени или меки пвц црева на секој крај и е погоден во индустриски и домашни апликации. Овој фитинг е изработен од најлон, за цврстина и издржливост, како и лесен и има отпорност на триење, здроби и пукнатини. Работниот притисок за оваа монтажа е до 200 фунти по квадратен инч (пси). Работните температури се движат Од -4 До 230 Степени Ф. користи мерења на метрички единици за конзистентност и заменливост на индустријата. Фитинзите за цевки се компоненти што се користат за поврзување, прекинување, контролирање на протокот и промена на насоката на цевководи во многу различни индустрии. Фитинзите за компресија со притискање за поврзување не бараат алатки или заптивки и се корисни во инсталации каде што е забранет извор на топлина, како што е факел за лемење.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.67

Организатори на склопување на автомобили и складирање, 3 големи прегради и продолжен џеб, преносен орга�

DEN 175.84

Затворање на бравата зглоб бенд компатибилен за гармин епикс Генерал 2 / феникс 7 (47мм) / феникс 6 гпс / фени

DEN 3.33

Ги наплаќа сите батерии на Green Works 60волти со 2x брзина наспроти стандарден полнач Индикаторот за дијагнос

DEN 0.67

Бродови бесплатно од продажбата на продавачот во Сарасота, Флорида 5 месеци гаранција за продавачот про

DEN 1279.84

Тенок дизајн одговара на вашиот џеб 18 Double Side Clear Jockets имаат 36 фотографии Трајни пластични спирални врзув�

DEN 768.00

Нашата најпродавана големина на кригла со капацитет од 10 fl oz / 285 ml Рачно изработени и рачно украсени Во

DEN 1.33

Поврзува Вашата Игра Момче Однапред На Вашиот Game Cube Користете Ја Играта Момче Однапред како дополнител�

DEN 2.33

Предмети испратени до вас : ќе добиете 1 сет на закачалка за гитара, опремена со алатки за инсталација, за

DEN 2864.80

Потекло : ЦН (Потекло) Сертификација : НИКОЈ Број на модел : FRE5200,1 K Модел : FRE5200,1 Тип Кунит : Тежина На Пакет�

DEN 0.67

Контролер на жица од 1 x 2 x LED светлосни ленти 1 x далечински управувач 1 x контролер кабел 1 x кабел за напоју

DEN 214.40

Завршете го вашиот следен проект за подобрување на домот со помош на нашиот сет на ротирачко тркало Пра�

DEN 463.84

ДВОЈНА КОРПА за перење Со Преклопување Е изработена од густа оксфордска ткаенина, еколошка, анти валкан

DEN 0.67

€ 24 GHz Безжична Конекција Q : оваа комбинација на тастатура и глувче споделува ЕДЕН USB приемник, кој може �

DEN 0.33

Перформанси дизајнирани монотоа за камиони, комбиња и терени, хромирани шипки Max Comfort Поголема 1 13⁄16 “(46

DEN 2.00

Шрафцигер со мултипозиција има ергономска рачка што го намалува замор на рацете Подготвени битови за в�

DEN 0.33

Клупа Монтирана На подот со Врв на Прачка Клупи за наметки од нерѓосувачки челик монтирани на подот и са

DEN 3460.32

Изграден во САД Избледи и отпорни на абразија УВ мастило Печатен раб до рабЦелосно крварење...

DEN 3.33

100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.33

Мерки 7 x 5 x 2 инчи Направено од обоена смола со исклучителни детали во текот на целиот период...

DEN 3.33

Широко апликации : Sequins на уметноста на ноктите не само што може да се применат на природни или уметнички

DEN 540.32

Микро прекинувачи Micro Switches Surge Protective Device SPD AC 4 P 20~40 KA 30 KA~60 KA 385 V 420 V House Protector Lightning Protection Surge Arrester Lowvoltage High Quali

DEN 1.33

МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Прекрасниот и едноставен дизајн има подобар светлосен ефект Сјајното кристално стакло

DEN 496.00

Корпи За Отпадоци На маса : Мини Корпа За ОтпадоциИзработена од врвен железен материјал, за употреба, им�

DEN 472.00

Комплети од 12, 25 или 50 Големина : 3 1 / 2 "x 2" Кога се склопени се испорачуваат рамно Акција : Текстура со текс

DEN 2.33

Име на производ (издржлив во употреба) : Дијамантска Стаклена Дупка; Главен (најнова технологија) Матери�

DEN 3.33

[ПРИДОБИВКИ} ФЛЕКСБРУС за Мешање на Заоблени мешавини и радиуси остри рабови и ги отстранува микробурри

DEN 2502.40

ТФС 302 Нога Прекинувач Педалата Прекинувач 15А Димензии : 200*100*75мм Контакт капацитет : 15а 250ВАК...

DEN 1084.80

Возраст : 19001940, Состав : Стерлинг Сребро Шема : Виндзор Роуз Тип : Рамен Софтвер Сетови Производител : Вот�

DEN 8167.52

Реагенсите се тестираат и избираат за нивната способност да промовираат оптимален раст На Еколи кога с�

DEN 1.00

Зголемување на висока дефиниција : Ефектот на двете страни се идеални за сите што применуваат шминка, н

DEN 1.33

1инчен должина на сечење, 2 рабови за сечење, ротација на десната рака Врвен квалитетен цврст карбид, одл�

DEN 0.67

Вазни со бели стомна за цвеќињагроздобер будистички вазни со повеќекратна употреба дизајн, оваа вазна

DEN 1249.60

Вистинската Боја На Предметот Може Да Биде Малку Поинаква Од Сликите Прикажани На ВебСтраницата Предиз

DEN 0.67

Ги предупредува корисниците на потенцијални опасности за децата Предупредувачка порака отпечатена на

DEN 3.33

КЛХ конјугиран синтетички пептид добиен од човечки СИРТ5 Воден тампон кој содржи 100 UG / ml BSA, 50% глицерол и

DEN 151.68

СК ПРОФЕСИОНАЛЕН КВАЛИТЕТ : ск рачни алатки, вклучувајќи ги и нашите приклучоци, се произведени на крути

DEN 252.32

Материјал : Метал; (издржлив во употреба) Содржина На Пакетот : 6 во 1 (најнова технологија) Х Дупка Високок

DEN 2.00

●Над 500+ Извонредни Дизајни Во Продавницата DOCVOEOMH ● 2022 Ново Божиќна Дизајнерска СеријаDOCVOEOMH притиснете

DEN 1.67

【Зошто ви е потребна заштитна обвивка за леќи】 : Производот е специјално дизајниран од Star TRC за DJI Mini 3 Pro

DEN 913.60

Сосема нов Адаптер За Вретено За Струг за ПСИ и Слични Стругови со чакови или какви било додатоци за стр�

DEN 1.33

Главен материјал : (издржлив во употреба) S2; Содржина на пакетот : 1 x (најнова технологија) Phillips шрафцигер

DEN 127.68

Затворање на бравата Издржлива, умерена мекост, многу удобна за носење Едноставно отстранете ја тековн�

DEN 1.33

Клучки СО Временски УСЛОВИ 08 Dayco HY0808 OFT и Gates 8 G8 FFORX Компатибилен со Временски Услови, Дејко или прилагодл�

DEN 2.33

103317x190x3 АМЕТИРЦ (Р) Број на дел Алуминиум V појас макара за профил од 17 мм Vпојаси Дијаметар на теренот од 19