.

.

Со попуст
Wohohoho 13.1ft x 33 ft пејзаж ткаенина градинарска плевел бариера тешка плевел блок -градинарство душек, 3,2oz до прекривка за уредување на плевел крпа, градинарски материјал?

Wohohoho 13.1ft x 33 ft пејзаж ткаенина градинарска плевел бариера тешка плевел блок -градинарство душек, 3,2oz до прекривка за уредување

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

3oz Трајната ткаенина од плевел : изработена од густа полипропилен ткаена ткаенина, силна и издржлива Овој врвен материјал со голема јачина може да се користи долго време и ја одржува вашата градина ослободена од повеќето плевели. Лесна инсталација и поставување : За напор можете да ја инсталирате ткаенината за бариери за градинарски плевел. Бидејќи е доволно светло, погодно е да се намали во различни големини и форми за да одговараат на вашите потреби за градинарство. Контрола на плевелот и подобрување на почвата : Нашата ткаенина за плевел бариера може да и овозможи на почвата да дише и да ја задржи влажноста. Тоа нема да го оштети екосистемот на дворот и ќе ги задржи плевелите без да блокира воздух или вода. Блокирање на светлина и висока пропустливост : Пејзаж плевел бариера ткаенина е 98,7% непроaирна, може стабилно да го блокира УВ, да спречи раст на плевелите. Дизајнот за дишење овозможува филтрирање на вода во почвата без никакво оштетување. Повеќе намени : Контрола на плевелот за контрола на плевелите што ги чуваат плевелите подалеку од вашата градина. Тоа е одлично градинарство за цвеќиња за цвеќиња, зеленчук, градинарски патеки, патеки со чакал, подигнат проект за кревети, патеки, итн.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 1.33

Електромагнетниот вентил е изработен од висококвалитетна пластика и железо, што е издржливо и има долг

DEN 0.33

●Паметен Робот За Правосмукалка, клуч за почетокОперативно разузнавање ①Замав со големо вшмукување, о

DEN 2.33

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

DEN 248.00

[МОЖЕ ЛАДИЛНИК за РАКАВИ] Направен За да ги одржува вашите пијалоци крцкависвежи и ладни, овие можат изо

DEN 0.67

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 1.67

Тема на симпатична девојка : Елементи на чистиот печат имаат 4 слатки девојки, балони, мачки, кучиња, заја

DEN 88.96

ЕКСТРА ГОЛЕМ ПРСТЕН ОД 119ММ : маркерите Молокаи имаат уникатен екстра голем нога што е 3 пати поголем од п

DEN 2895.36

Стерлинг Печат И Снабдување Стил 9000304 Нерѓосувачки Челик Спиралните Дихтунзи за Рани се прецизно дизај�

DEN 2.33

Производ 1 : Овој метро бокал за вода е направен без БПА, лесен за полнење, се вклопува во повеќето фрижид�

DEN 1.33

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 2.67

Погодни за вашите потреби за полирање, овие тркала за полирање се погодни за чистење на метални површин�

DEN 426.40

Користи статички наместо традиционално лепило Станува нетранспарентно кога се печати; изработен Од Пр�

DEN 1.67

метал Произведено во САД Или Увезено.2 " должина клуч прстен МатеријалИзработен од висококвалитетен, ви�

DEN 2.33

Силиконски Поттик Црево Комплет Порше 996ТТ 0105Црна Производи како нашите целосни Титаниумски Порше изду

DEN 186.56

【Време на испорака】 ✈✈✈ Експетитирана испорака : 35 дена ✈✈✈стандардна испорака : 718 дена ♥ 【Мекиот �

DEN 2.67

#Изработен е од ладно валани челик, дното на држачот е испружено, а стабилноста е силна, а просторот за ск

DEN 3.00

✅ ✅идни куки Големина : 22x10 cm / 8 ✅ Куки за висечки материјал : фиберборд, железо ✅ Карактеристики на само

DEN 1.67

Орнамент на растенија за вода, обезбедува убава декорација во вашиот аквариум Дел за растенија, изработ

DEN 655.52

Вакуум Изолирани Гимнастик Со Капак Чува Топли Пијалоци Топли И Ладни Пијалоци Ладни Миење Раце Само...

DEN 271.84

Обезбедува надворешни нафтени линии за ладилници за нафта без преместување на филтерот за фабрички мас

DEN 0.33

100% полиестер Направено од високо квалитетен материјал, светлина во тежина, дишење, мека и удобна за носе

DEN 662.88

Лесна инсталација, може да се закачи на ѕидот, зачувајте го вашиот домашен простор Донесете извонредно �

DEN 1759.84

Овие електроди, совети и други плазма потрошен материјал се вклопуваат Во Симадре 5000ГП Плазма Машина фа

DEN 1.67

100% Текстил Лесен за носење и поставување на рамка за количка со мека, ergономска рачка за носење и меморис

DEN 79.84

Памук Ликра Направени во САД или увезени ❀ Со големина : Ве молиме изберете ја големината според табела�

DEN 1.67

Што може да го отстрани целото ѓубре за неколку секунди, што е многу погодно за чистење прашина и леб Чип

DEN 401.60

€2 Во 1 Паметен Часовник + TWS Слушалки За Уши : нов стил на дизајн, изгледа Поедноставно и стилски Овој час�

DEN 0.33

Трајната и долготрајна рамка за лиценца мери стандардна 6 x 12,25 инчи Акрилните инсерти се тимска боја и с�

DEN 3.33

Кожата пакет опфаќа XBOX Серија X Конзола Пред и страни и лицето на Еден Контролер Про Одделение 3 Слој Кож�

DEN 319.84

Kect16 пакет миризливи свеќи поставени миризливи свеќи поставени подароци за имаат 16 видови различни мир�

DEN 3704.80

Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење...

DEN 127.84

Материјал : Силикон, Засилување : Никој Одделение : Храна Цврстина : Мека (60А80А) Радиус на свиткување : 38мм.

DEN 0.67

Изработен е од нерѓосувачки челик, без деформација и издржлив Удобен и лесен за употреба, лесен за држењ

DEN 334.40

Широко Применливи Сценарија : главата на мини топката има машка нишка на врвот, со дупка за навој од 1 / 4 и

DEN 907.20

● Водоотпорен Материјал : Неткаен Големина : 36см х 29см Оваа торба за чевли ја штити облеката од чевли во �

DEN 2.67

【Безбедни и ефикасни】 закрпи за олеснување на тинитус се направени од органски растителни екстракти, �

DEN 3.33

Боја : еден 100% сосема ново Телото на мини Менгеме е изработено од Леан Алуминиум, корисна минијатурна Ме�

DEN 2864.00

Центар за меморија Inte No 35 2000 GB USB 3 Центар за меморија Inte No 35 2000 GB USB 3 Garantie l'étroite соработка Entre HighTech Place et ses fou

DEN 3.00

СЛАДОК СОВРШЕН КОМПЛЕТ ЗА ПОДАРОЦИ : внимателниот и извонреден комплет за подароци вклучува торба за то

DEN 1599.84

Засилувач на интерфејс за засилувач За возила Chevrolet Corvette Chevrolet со фабрички засилен систем...

DEN 0.33

√ 【Гаранција за бренд】 GSCIT Club е компанија специјализирана за опсег на работ, што може да гарантира ориг

DEN 454.40

Дрво 【Материјал】 висококвалитетно дрво Дрвото не е гломазно и цврсто, вратата се исклучува добро...