.

.

Со попуст
Куќа за птици zcaukya, 10 x 5 x 4,2 природна куќа со цврсти дрвени птици со водоотпорен покрив, фидер за фидер за фидер со гнездо дупка за кардинали, финч, wren, bluebird, бела

Куќа за птици zcaukya, 10 x 5 x 4,2 природна куќа со цврсти дрвени птици со водоотпорен покрив, фидер за фидер за фидер со гнездо

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Димензија : 10 x 5 x 4,2 инчи Карактеристики : - Интеграција на хранење и сместување - покривот е покриен со пластичен материјален слој што го прави водоотпорен. Куќа за птици од цврсто дрво : За разлика од иверица, Zcaukya Birdhouse е изработена од врвно цврсто дрво, кое е поцврсто и издржливо, а не е лесен за деформирање или пукнатина. Со исклучителна изработка, куќата за фидер за птици е дизајнирана во убава боја и изглед. Димензијата е 10 x 5 x 4,2 инчи. Ажурирана водоотпорна покрив : Слој на црн водоотпорен материјал ги покрива на покривот и ефикасно го штити дождот од протекување. Сместување на птици : Куќата за птици Закаукиа обезбедува засолниште за птиците да се одморат, да избегаат од дождот, да живеат и гнездо. Горниот дел е куќа за птици со влез (1,4 "во дијаметар) за да се скрие од природни непријатели и столб надвор за родителска птица да застане и да ги храни детските птици низ дупката за гнездо. Друг дел е дизајниран како фидер со супер голем капацитет . Пополнете со семе од птици и привлечете повеќе птици во вашата градина. Лесно чиста и полнење : Шарката создава врата за горниот дел за лесно чистење, а исто така го поврзува фидер со куќиштето за птици. Металната структура го прави отворањето супер лесен и тоа е многу погодно за промена и полнење на жиците на птиците. Заклучувањето на завртката може да помогне да се спречи храната да биде украдена од други диви животни. Висат за употреба на отворено : Со малата дупка на врвот, дрвената куќа на птичји птици може да се зачукува директно со нокти или обесен со Јаже до каде и да сакате, како што се градина, балкон, дворот на дрвјата и сл. Куќата за птици би била извонредна декор до вашата градина и сигурно ќе донесе голема моќ и виталност во вашиот двор. Цврсто дрво за птици : За разлика од иверица, куќичка за птици Закаукија е изработено од врвно цврсто дрво, кое е поцврсто и издржливо, и не е лесен за деформирање или пукнатина. Со исклучителна изработка, куќата за фидер за птици е дизајнирана во убава боја и изглед. Димензијата е 10 x 5 x 4,2 инчи.

Главните својства

Избор на купувачот
DEN 319.84

✅ОПТИМАЛНИ СТОМАЧНИ МУСКУЛИ ХИПЕРТРОФИЈА ВО КОЈА било ТЕРЕТАНА / ДОМАШНА ЛЕНТА ЗА ПОВЛЕКУВАЊЕ / ПРСТ

DEN 2.00

Пред да купите : Ве молиме, потврдете ја големината на нашата мала табла со плута, 14,6 "x 11" (28x37cm) Доколку е п

DEN 1.00

Ако вашето стаклено шише се скрши во првата година од купувањето, ние ќе ви испратиме замена бесплатно и

DEN 3.00

Комплет од 5 Дрвени стапчиња за јадење Направено Од Природен материјал УПЦ# 636173667148 Со Среќна Продажба...

DEN 0.67

♦Услуга : Ако имате Какви било Прашања откако Ќе Ги Добиете Куклите, Ве Молиме Контактирајте Не Навреме

DEN 121.44

Материјал : лежиште челик, прецизност : P0, материјал за тркалачки елемент : лежиште челик, кафез материја�

DEN 0.33

За Прави Линии И Крива До Четвртина Круг, Секачот За Плочки Е Одличен, За Полукругови Внатре Во Аголните

DEN 2.67

Овој заштитник на подлогата за допир е изработен од висококвалитетен материјал кој е ултра тенок транс�

DEN 1.33

Продадени како 100 / Пакет Означи и бојакод Сите знамиња се отстранливи и репозиционираат...

DEN 0.33

Изработени Од Висококвалитетни Материјали, А Алатките Совршено Одговараат на Вашиот Автомобил Профес�

DEN 1.33

Не раздвоен бамбус / дрво, без лепак, без боја Изработено од 100% оригинално дрво од прво одделение багрем,

DEN 3.33

Лесен за употреба : организатор на долна облека Што Може да се Преклопи со преклопување на патент за брз�

DEN 509.28

Гаранцијата на производителот не може да се примени Компатибилност : СТРЕЛКИТЕ На 301f Тип : Тип Лаптоп...

DEN 2745.92

Тип На Производ : Лабораториско Снабдување Димензии На Пакетот : 10,16 См Л X16,256 См W X31, 496 См H Земја На Потек�

DEN 2.33

Onesize Карирани Елементи : Црвена И Зелена Карирана, Бојата Е Класична И Одговара На Божиќната Тема, Па Зат�

DEN 0.33

●ЗАБЕЛЕШКА€Само за 6" Поттикне хартијабела 5 / 6 / 7 Ве молиме љубезно потврдете го бројот на моделот на за

DEN 2.00

Производител : МаузерВендел Состав : Стерлинг Сребро Тип : Вилушка За Сервирање Марка : МаузерВендел...

DEN 745.60

Дизајнот на корпите го прави складирањето поудобно и директно 360 степени бесплатно движење на тркалото,

DEN 767.84

Официјално Лиценцирани Атентатори Крид Танкард Дизајн базиран на сосема новата Рата Валхала Викинг...

DEN 2.00

Потребно Е Професионално Вклопување Овој вентилатор за вашиот лаптоп може да се користи како замена за

DEN 553.60

СПЕЦИЈАЛНО ДИЗАЈНИРАН за ВАШИОТ УРЕДОдржувајте ја вредноста за препродажба и заштитете од нечистотија

DEN 262.40

Употребата на калено стакло, висока дефиниција, издржлива Мултислоен процес, не е лесен за кршење, силен

DEN 1.33

Поставете со 4 шведски крпи за јадење : ние избираме дизајни кои се координираат (како што е прикажано) и �

DEN 0.67

【Најдобри персонализирани подароци Цветни светла на отворено двор декор】 Убави LED соларни вештачки цв

DEN 122.72

●Користете Широко Примена Во текстил, машини, рид за ликвидација, печатење, големо печатење, пакување н�

DEN 3.33

Ги штити подот и се спротивставува на сите вообичаени киселини, масла, боја на коса и маснотии Големина 4

DEN 1.00

За испорака : Стандарден превоз 718 дена, во рок од 48 часа испорака S = M = L = XL = XXL = XL =

DEN 1.33

?Queer super вредност package ® постојат 8 различни стилови на прекрасни очила за сонце, сите дизајнирани Во хава�

DEN 143.84

Qompatible model ® за Garmin Ferrunner 965 Заштитник На Екранот Нудат целосна заштита sercure, Нека имате ново искуствове мо�

DEN 292.80

★ [Не калено стакло] Забележете дека овој заштитник не е калено стакло, туку мек филм на TPU ★ [[AntiSpy] екран�

DEN 1108.80

【Ламинатор машина】 Машината се одликува со jam, 40 секунди загревање, 20 инчи / минута, компатибилна со 3 до